"i teraz masz wielką chęć przytulić się do kogoś, tak po prostu,ale przypominasz sobie,że przecież nie masz do kogo :-)"
- (via chodz-uciekniemy-stad-razem)
"Nienawidze patrzeć na te wszystkie kochające się pary… Uświadamiam sobie wtedy ,że nigdy nie będę chociaż w połowie tak szczęśliwa jak one ."
-
My (via flower—paper)
Byłam, przez krótką chwilę. Byłam. :’)