nitrogen:
“(18+)
”

"i teraz masz wielką chęć przytulić się do kogoś, tak po prostu,ale przypominasz sobie,że przecież nie masz do kogo :-)"


"Nienawidze patrzeć na te wszystkie kochające się pary… Uświadamiam sobie wtedy ,że nigdy nie będę chociaż w połowie tak szczęśliwa jak one ."


-

My (via flower—paper)

Byłam, przez krótką chwilę. Byłam. :’)

Wszyscy mi mówią jaka to ja nie jestem. Staram się ale jak widać zawsze będę tą nieważną, gruba, brzydką idiotką, która na nic nie zasługuje..

"Każdy za błędy płaci. Teraz stań na nogach i pokaż co stracił"


- (via nobywa)

Nic już się nie cofnie

Nienawidzę tego stanu, gdy sama nie wiem co tak naprawdę czuję.